ТСБ | Област | Община | Населено място | Адрес | Работно време |
Югозапад | Благоевград | Благоевград | Благоевград | ул. „Груев“ № 38 | Всеки делничен ден: 9.00 – 17.30 ч. |
Югозапад | Благоевград | Петрич | Петрич | ул. „Цар Борис III“ № 11 в сградата на ГУМ | Всеки делничен ден: 9.00 – 17.00 ч. |
Югозапад | Кюстендил | Кюстендил | Кюстендил | ул. „Добруджа“ № 2А | 9.00 – 17.30 ч. |
Югозапад | Перник | Перник | Перник | ул. „Отец Паисий“ № 2 | 8.30 – 18.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | София | ул. „Панайт Волов“ № 2 | 9.00 – 18.00 ч. всеки ден |
Югозапад | София | Столична | Връбница | Община | всеки делничен ден от 13.00 до 16.30 ч. |
Югозапад | София | Столична | Възраждане | Зона Б-5, бл. 14 | всеки делничен ден от 13.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Изгрев | ул. „Антон Чехов“ № 16А | всеки делничен ден от 9.00 до 13.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Искър | ж.к. „Дружба – 1“, бл. 40, ет. 2 (сграда на паспортна служба) | всеки делничен ден от 9.00 до 13.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Красна поляна | Сградата в двора на общината | всеки делничен ден от 9.00 до 18.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Красно село | Община | всеки делничен ден от 9.00 до 16.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Лозенец | до РУ на ул. „Крум Попов“ | всеки делничен ден от 9.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Надежда | Община | всеки делничен ден от 10.00 до 18.00 ч. събота и неделя от 8.30 до 13.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Овча купел | Община | всеки делничен ден от 9.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Подуяне | ж.к. „Хаджи Димитър“, ул. „Д-р Албърт Лонг“ (трафопост между бл. 119 и бл. 120) | всеки ден от 13.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Сердика | Община | всеки делничен ден от 9.00 до 19.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Слатина | ж.к. „Христо Смирненски“, бл. 33А – партер | всеки делничен ден от 13.00 до 18.30 ч. |
Югозапад | София | Столична | Студентски | Община | всеки делничен ден от 9.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Триадица | ул. „Алабин“ № 54 | всеки делничен ден от 9.00 до 17.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Люлин | ж.к. „Люлин – 4“, пенсионерски клуб до бл. 427 | всеки делничен ден от 13.00 до 18.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Младост | ул. „Методи Андонов“ № 46 | всеки делничен ден от 14.30 до 18.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Витоша,кв. Княжево | читалището на кв. „Княжево“ | всеки ден от 10.00 до 18.00 ч. |
Югозапад | София | Столична | Витоша, с. Владая | ул. „Войнишко въстание“ № 61 – пункт за зареждане на карти | 9.10.: 10.00 – 12.00 ч.; 15.00 – 17.00 ч. 10.10.: 10.00 – 12.00 ч.; 15.00 – 17.00 ч. |
Север | Велико Търново | Велико Търново | Велико Търново | ОСИ – Велико Търново, ул. Никола Габровски № 61, ет. 6 | 9.00 – 18.00 ч. |
Север | Габрово | Габрово | Габрово | ОСИ – Габрово, ул. „Алеко Константинов“ № 65, ет. 3 | 9.00 – 18.00 ч. |
Север | Русе | Русе | Русе | ОСИ – Русе, ул. „Църковна независимост“ № 16, ет. 11 | 9.00 – 18.00 ч. |
Север | Разград | Разград | Разград | ОСИ – Разград, ул. „Бели Лом“ № 15, ет. 5, ст. 47 | 9.00 – 18.00 ч. |
Север | Силистра | Силистра | Силистра | ОСИ – Силистра, ул. „Шар планина“, № 75, ет. 7 | 9.00 – 18.00 ч. |
Юг | Хасково | Хасково | Хасково | бул. „България“ № 152, ет. 6, офис 601 | 9.00 – 17.00 ч. |
Юг | Пловдив | Северен | Пловдив | бул. „Цар Борис III“ № 22А | 14.00 – 20.00 ч. |
Юг | Пловдив | Пловдив | Пловдив | бул. „Санкт Петербург“ № 59 | 9.00 – 18.30 ч. |
Юг | Пловдив | Асеновград | Асеновград | ул. „Цар Иван Асен II“ № 24 | 8.30 – 17.00 ч. |
Юг | Пазарджик | Пазарджик | Пазарджик | ул. „Константин Величков“ № 20 | 8.30 – 17.00 ч. |
Северозапад | Ловеч | Ловеч | Ловеч | ул. „Д-р Съйко Съев“ № 56, ет. 3 | всеки делничен ден от 8.30 до 17.30 ч. |
Северозапад | Монтана | Монтана | Монтана | ул. „Н. Й. Вапцаров“ № 2 | 9.00 – 20.00 ч. |
Северозапад | Видин | Видин | Видин | ОСИ – Видин, Южна промишлена зона № 49 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Шумен | Шумен | гр. Шумен | бул. „Велики Преслав“ № 47 | 8.00 – 17.00 ч. |
Североизток | Шумен | Каолиново | гр. Каолиново | пл. „Украйна“ № 4, ет. 2, ст. 3 | 8.30 – 16.00 ч. |
Североизток | Търговище | Търговище | гр.Търговище | ул. „Митрополит Андрей“ № 51 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Добрич | Добрич | гр. Добрич | ул. „Независимост“ № 7 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Варна | Варна | Варна | бул. „Сливница“ № 191, ет. 5 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Варна | Одесос | Варна | район „Одесос“ – ул. „Стефан Караджа“ № 30 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Варна | Младост | Варна | район „Младост“, ж.к. „Трошево“, бл. 10 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Варна | Аспарухово | Варна | район „Аспарухово“, бул. „Народни будители“ № 2 | 8.30 – 17.00 ч. |
Североизток | Варна | Приморски | Варна | район „Приморски“, бул. „Генерал Колев“ № 92 | 8.30 – 17.00 ч. |